20181016_0048_m.jpg

Chcesz mieć idealny i bezstresowy ślub?

Oglądnij rozmowy z ekspertami, którzy doradzą co zrobić aby wszystko odbyło się perfekcyjnie.

1.

Idealny makijaż ślubny czyli jak wybrać dobrą makijażystkę. Rozmowa między makijażystką Natalią Wroną, a fotografem Jackiem Sierżyńskim. Staraliśmy się poruszyć jak najwięcej tematów związanych z bardzo istotnym wyborem przed którym staje każda Panna Młoda.

2.

Najmodniejsze paznokcie ślubne. Wszystko o ślubnych paznokciach! Zdobienia ślubne, stylizacja paznokci. Manimi Sylwia Flinta i Jacek Sierżyński.

3.

Fotobudka na weselu czyli jak wybrać tą najlepszą dla siebie. Firma Fotobuda z wooda i Jacek Sierżyński z Rzeszowa. Na co zwrócić uwagę od strony organizacyjnej ale też estetycznej.

4.

Jak wybrać wodzireja i DJa na wesele? Na co zwrócić uwagę i o co zapytać aby wszyscy goście byli zadowoleni. Rozmowa między: Michał Samborski i Jacek Sierżyński.

5.

O co pytać fotografa przed podpisaniem umowy? Jak wybrać tego odpowiedniego? Odpowiedzi udziela Jacek Sierżyński, Fotograf Ślubny z długoletnim doświadczeniem w branży.

6.

Pierwszy taniec - poradnik jak się przygotować, wybrać suknię ślubną aby świetnie się bawić oraz odpowiedni dobór utworu i chorografii. Częstym problemem każdej Młodej Pary to wybór pierwszego tańca. Rozmawia: A&G Dance Studio i Jacek Sierżyński.

7.

DJ czy zespół na wesele? Jak wybrać DJ? Jaka muzyka na weselu? Rozmawia: Mundy DJ (Mateusz Mundy Błoniarz) i Jacek Sierżyński.

Warto też sprawdzić jakie są opinie w Internecie o każdym usługodawcy, zarówno na profilu Google firmy jak i Facebooku.

Kilka przykładowych które pokazują prawdziwych klientów:

Nie czekaj! Sprawdź swoją datę!

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych w celu przedstawienia oferty fotograficznej. *