A & C - Wedding Photography Rzeszow - Sneak Peek

It really was perfect day. I can’t thank Anna and Chris enough for choosing me. Working with you guys was seriously a walk in the park, can’t wait to start choosing images for album from your wedding. Congrats again!

DSR_0433

DSR_0434DSR_0615DSR_0832

A & Ł - Fotografia Ślubna - Zapowiedź

Pogoda dopisała, ale to nic niezwykłego. Pierwszy raz jednak miałem okazję zobaczyć trzy Panie Młode jak się razem ubierają. To nie błąd, naprawdę trzy! :) Ja byłem zaskoczony, a co dopiero Pan Młody :)

AiL_b_001AiL_b_002

AiL_b_005AiL_b_003AiL_b_004

E & M - Fotografia ślubna

Oj było ciepło, a nawet gorąco i to nie tylko od wysokiej temperatury. Naprawdę dużo emocji, oczywiście tych pozytywnych. Świetna Para Młoda, czułem się jak u dobrych znajomych, no i na koniec wycałowały mnie piękne kobiety, czego chcieć więcej :)

SEM_b_0001SEM_b_0002SEM_b_0003SEM_b_0004

K & J - Fotografia Ślubna Zamość

Ale mi się udało, że wziąłem udział w tej uroczystości. W tą konkretną sobotę miałem być całkiem w innym miejscu ale nawet pogoda mnie nie powstrzymała ;) Wspaniali Państwo Młodzi, uśmiechnięci i zakochani, a do tego goście którzy świetnie się bawili. Pozdrawiam wszystkich razem z Panem Kierowcą Grzegorzem, z firmy Autoretro, który był tak uprzejmy i cierpliwy! :)DKJ_b_0003