Albumy, fotoalbumy i okładki!

Często dostaję pytania jak wyglądają albumy, fotoalbumy czy okładki na płyty dlatego postanowiłem umieścić parę przykładów.

Zacznę od okładek na płyty DVD ponieważ to one przechowują cyfrowe  negatywy. Każda  z nich przygotowana jest indywidualnie ze zdjęć wykonanych podczas ślubu. Płyty DVD posiadają błyszczącą powierzchnię z nadrukowanym zdjęciem.

Mimo ogromnej popularności fotoalbumów, dużo Par Młodych decyduje się jednak na tradycyjne albumy. Korzystam z albumów wyprodukowanych w Polsce, które charakteryzują się trwałością i bardzo dobrym wykonaniem. Wszystkie albumy posiadają pudełko ochronne, zabezpieczające przed kurzem czy zniszczeniem. Najpopularniejszym kolorem okładek jak i kartek w środku jest jasny brąz (widoczny poniżej) lub bordo.Każdy album posiada stronę "tytułową".Nawet w albumie mogą znajdować się zdjęcia przypominające układem te w fotoalbumach.Będąc na Targach Foto Video w Łodzi widać było, że obecnie jest moda na fotoalbumy czy fotoksiążki. Za każdym rogiem było stoisko, gdzie można było zobaczyć nowości jakie będą obowiązywać tego sezonu. Najwięcej zmian dotyczyło oprawek, które mogą obecnie posiadać różne wstawki czy grawery.A tutaj przykładowe rozkładówki z fotoalbumu o wymiarach 30x30. Oczywiście wielkość można dobrać według upodobań. Obecnie jest możliwość zamówienia jednego dużego fotoalbumu(30x30)  dla siebie i dwóch mniejszych (20x20)  np. dla Rodziców.